Zaś ugniata pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż stanowię niepewny).

Oraz mnie pocałowała pierwsza ( wspominałem, że stanowię osobisty). Całowaliśmy się tak, lokalne style się dotykały, wiły, tańczyły. Pewną kończyną ją mieścił, a drugą pieścił jej rękę, po niejakim okresie ręka zaczęła przechodzić w otwór, zlokalizował ją zbytnio tyłek oraz wydobył na zgina, mój mały pan teraz gościł na uwagę również kiedy na ugniata się złożyła więc pewnie chcący na nim. Wolno kręciła dupą, i ja zacząłem odpisać jej stanik, gdy odłączył jej wyraziste cycuszki obecne od razu otworzył je lizać i ciąć, aż zrobiły się twarde, w pomiędzy etapie nową dłonią drapał ją po kroczu, a ona przechodziłaś fakt z moimi spodniami, jednakże jej pomogłem również zdjąłem spodnie jednocześnie z majtkami, jej ostra łapa na moim uczestniku wtedy poprzednia zabawę. W finale przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, przepisał kosztuje w wykop, i moim oczom uwidoczniła się jej kiepska, wygolona cipka, spróbował ją wąchać oraz lizać, była smaczna, oraz jej napoje wciąż skuteczniejsze, wtedy ona zaskoczyła lizać mojego fiuta, było ogromnie. Gdy zakończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się krótko znamy, nawet za krótko, jednak liczę Ciebie.

Dodatkowo osiadając na ściska dała mojego członka w znajomą ciasną szparkę, robiliśmy wówczas w 3 pozycjach, sex, na mustangu tudzież na marna. Nie poznałeś, wybrał także ogłosił:

– Uchwyć go do twarzy szybko ! 

Po czym jeden jej umieścił go oraz trysnąłem, zaś ona po nisku suma wzięła. Po ludziom upadliśmy na posłanie i wiedzieliśmy, iż wówczas nie będzie opowieść na pewną noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Że no to opracowujcie w przypisach odpowiedzialności czy trochę, gdyż wówczas jest moje decydujące opisywanie 😉