Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, toż nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jakkolwiek nie chciała, aby zrezygnowałby. Naprawdę toż ją rwał, pracując jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zamierzam trysnąć.

– Serię w dupci, partię na maskę

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wyjąłem członka natomiast spróbował stawiać strugi nasiona na brodę. Ola zaczęła mi obciągać, to stronę nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała znakomicie: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na czci oraz we włosach i sperma, jakiej nie dała porady połknąć, sącząca się z ust. Siadł na planecie, ona usiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, nosili się już założyć kiedy niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi z tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz biedna Ola, przecież od dziś to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Właściwie to obserwuj – powiedziała Olivia natomiast z złośliwym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której chowała ciemne superstary (także ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś bliskim oczom pokazałeś się… strap-on. Na spojrzenie miał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc właśnie się zabawimy! – ogłosiła spośród obecnym prostym uśmiechem Olivia…