Więc poszedłem zobaczyć

Więc poszedłem zobaczyć harmonogram i zobaczył, że w najbliższej przyszłości nie będzie zatrzymuje się w swoim przedziale bez zezwolenia. W tym momencie są próby na nowe pończochy z pasem, kupił niedawno w mieście przed wyjazdem do lotu.

Jak można było w nich piękne … jak to jest ekscytujące, moi groomsmen podskachila naraz, patrząc prosto na ciebie. Jakby wskazując, chcę dostać się do środka. Bez wahania można umieścić na łóżku i zaczął realizować swój plan. Po pierwsze, można umieścić na plecach i pieprzyć cię tak namiętnie, że ledwo powstrzymał od orgazmu. Ale było trwałe i zakończeniu … Ale niespodzianka nie jest skończona, zwróciłem ci, umieścić raka i szczotkowanie palec w pochwie i zaczyna stopniowo wejść w dupie …. Ty mały bolnovato. Ale po raz pierwszy jest zawsze nieco bolesne.

lingerie-99761_1280

I zwilżyć palec ponownie i ponownie wprowadzić na tyłku. Ltd. On spadł dość łatwo …. Następnie mam dwa palce smar i nadal poszerzyć otwór i stopniowo staje się bardziej 2 palce już pełne slajdów w dupie …. Potem smarować mojego fiuta i zaczynają wchodzić w dupę. Ty mały bolnovato, członek moich dwoma palcami grubsze wciąż pogodzić się z niewielkim bólem zaciśnięte zęby. Ale Przyniosłem go całkowicie, jesteś na palcach. Relax … Zaczynam robić ruchy, nadal bolnovato, ale również staje się przyjemnością.

I stopniowo zwiększać tempo i teraz już nie jęczeć z bólu, ale z faktu, że jesteś ładna … W dalszym ciągu. I poruszać się szybciej i szybciej, jesteś zbyt ładna, a teraz wracam. Można poczuć się jak moja sperma rozprzestrzenia się w dupę. Jak mój kogut pulsujący. Ale od pierwszej chwili będzie trudne do końca, więc pieścić łechtaczkę i doprowadzić do drugiego orgazmu … kończy się gwałtownie, a pocałunek, dzięki mojej nowej zabawy ….