Trzymałem Beth mocno, jak przeprowadziliśmy się razem do muzyki

Trzymałem Beth mocno, jak przeprowadziliśmy się razem do muzyki, utwór był na pewno dobry wybór, to pasuje do mnie jak ulał. Mniej więcej w połowie, zdałem sobie sprawę, że to przez Kid Rock i Sheryl Crow, utwór został zatytułowany po prostu „Collide”, który jest dokładnie to, co Beth i zrobiłem. Piosenka skończył, nadal trzymał Beth mocno, patrząc jej w oczy. I pochylił się i pocałował ją delikatnie.
asian-1238553_1280
Reszta grupy było dość dużo rozmycia gratulacyjny wraz z wieloma wyjaśniając, jak to wszystko się stało. Do czasu, gdy partia kończy, byłem zmęczony opowiadając historię. Pomogłem moi teściowie załadować dary sex telefon tanio jubileuszowe oni przyjęci do pojazdu Beth, bagażnik był zapakowany. Beth cichu przekazał klucze do swojego taty, szepcząc do niego łagodnie.

„Weź mnie do domu samochodem, zostawić go tam, będę się go później. Chcę spędzić trochę czasu z Jeffem? „, Powiedziała.

„Ciesz się wieczór kochanie, jestem tak szczęśliwy dla Ciebie.”, Odpowiedział całując ją delikatnie w policzek.

Beth i odszedł w kierunku swojego samochodu, ręka w rękę, nie zważając na wszystko i wszystkich na świecie. Wspięliśmy się i ruszył do domu sex telefon tanio, do naszego domu, aby rozpocząć nowe życie.

Rozdział 26

Jadąc do domu, Beth zapytał mnie o pierścieniu, dlatego go wybrałem. Wyjaśniłem jej, że wziąłem pierścień Susan, wyjął diament babki z niego, używając go jako fundament jej pierścionek. Ona znowu zaczęła płakać, łzy spływały jej po policzku.

„Jeff, zawsze myśleć tylko słuszne. Za każdym razem patrzę na nią, będę wiedział, że zarówno Susan i mój Maw Maw-jesteś ze mną. Moja mama będzie zachwycony, aby usłyszeć, co zrobiłeś. „, Ona cicho wyjaśnił.

„Miałam nadzieję, że Ci się spodoba, nie mam zbyt wiele czasu, aby to gotowy.”, Powiedziałem, przepraszając.

„Lubić to ? Kocham to. To najbardziej sex telefon tanio wspaniały pierścień, jaki kiedykolwiek widziałem. A sądząc po komentarzach, które otrzymałem dzisiaj z pań, to było bardzo drogie. „Zachichotała.

„Co przeciętny facet wydać na pierścionek zaręczynowy te dni?”, Spytałem żartobliwie.

„Dwa, może trzy tysiące, to bym chyba. Dlaczego? „, Spytała z uśmiechem.

„Więc tak, to było bardzo drogie”, śmiałem.

„Oh My God Jeff. Ile wydasz? „, Zapytała.

„Nigdy nie będziesz wiedzieć.”, Powiedziałem jej: „Ale jesteś wart tego i dziesięć razy więcej.”