Trzeba będzie codziennie

W godzinach porannych, budzi się nagi obok mojego ojca, nie czułem najmniejszej skruchy, mam nadzieję, też, tato, ale musiałam sprawdzić, a to jest moje ręce dostał się spać spokojny sen pisyugana i staranne powrotem ruchy zaczął go budzić.

– Córka – z wyrzutem dał tata otworzył oczy, ale nic więcej, odkąd miał zamknięte usta wargami, a potem chwycił miękkie tułowia nayarivaya języka ukłucie. Ale drapanie nie jest moje usta, a moja cipka, a wkrótce z powodu mojego ojca Dick weszła cookie-Nacu, spychając go na pół. Mam bezwartościowe zwyczaj, kiedy ludzie Lubię seks pełnej harmonii, ja bardzo szybko nadchodzi. Tu www.sex.net.pl i teraz, czując podejście eksplozji, ja wyskoczyłem bagażniku mojego ojca i wziął go z powrotem do buzi. Conchalí możemy jednocześnie. I korezhit, ale jednak Przełknęłam wszystkich soku ojca do ostatniej kropli. Potem był prysznic, wzajemnych pocałunków, ale nie więcej. Obejmując mnie, tato powiedział:

woman-1042428_1280

– Ty i ja oszalał! Co się dzieje, kiedy poruszają się tutaj?
Powiedziałem dość proste:
– Trzeba będzie codziennie jakość seksu, śniadania i kolacji, a następnego – ulubiony córkę.
Obudziliśmy się późno, tuż przed powstaniem, i rzucili się do zniszczenia dowodów. Dziewczęta próbował położyć łóżko, ale prześcieradła były bardzo pomarszczone. Byłem bardzo podekscytowany, kiedy nagi Nastia przyniósł naręcze czystej bielizny, zauważyła go i pociągnął mnie do swojego pokoju. Wick prychnął z dezaprobatą:

– Biedny Vike przesłaniać wszyscy mają?
Można powiedzieć, że mam Nastya zgwałcona, a więcej niż raz, ale spodobało mi się ogromnie.
Godzinę później, mieliśmy śniadanie pożegnalną. Ubrany, usiedliśmy na werandzie i jadł owsiankę. Formalna Nastya obficie wylewa swoje mleko skondensowane.