Szybko sięgnął i uczynili

Szybko sięgnął i uczynili, jak mi powiedziano. W ciągu kilku sekund miał kolejce jego kogut i uderzył go w dupie. Krzyczałam z zaskoczenia, ryknął z „Fuck twój tyłek jest mocno!”

Zaczął wbijając we mnie, uderzając mnie w materac, kurwa mój tyłek z całą furią się stłumiony seksualnej miałem umieścić w nim. Położył na szczycie mnie gryzie mnie w całej mojej szyi i ramion. Jego ręka podszedł sex telefon tanio – telerozmowki.pl, chwycił mnie za włosy w pięść, szarpnął głowę do tyłu i na bok i przygryzł moja szyja trudne. I przyszedł w tej chwili, moc mojego orgazmu jazdy go na krawędzi. Krzyknął, jak strzela jego spermy głęboko w dupie.

decollete-574354_1920

To nie koniec jednak trzymał wbijając we mnie, jego cum dzięki czemu jeszcze łatwiej fuck my ass szybciej i szybciej. Krzyczałem niezrozumiale z przyjemności i bólu jego naruszających twardym fuck. Kiedy nagle wyciągnął i przerzucił mnie na plecy Widziałem jego twarz po raz pierwszy w chwilę.

Był spoceni i wyglądał, jakby był zmęczony, ale jego kogut był wciąż szalenie trudne, a faktycznie wyciek precum.

I rozłożone nogi i osunął jego kogut w mojej poobijany cipki. Zaczął wepchnięcie jak zajmował się w pozycji pushup nad mnie. Jego pot spływa na moje cycki i twarzy. I zawinięte moje ręce i nogi wokół niego ciągnie go w dół na mnie. Twarzą w twarz jak pieprzył, zacząłem go całować. Pasja telefon w moich pocałunków chwycił i zaczął wracać je gorąco, nasze języki pieszcząc się wzajemnie.

Jak trzymał wbijając głęboko w środku I jęknął mój orgazm w usta. W ciągu kilku sekund przyszedł, jak również, grzebiąc jego kogut przed moim szyjki macicy i zalewa moje łono z jego nasienia.