Staram się zatrzymać uprzejmy-to prezent urodzinowy

Staram się zatrzymać uprzejmy-to prezent urodzinowy, po wszystkim, ale szybko Ja tylko drapanie po plecach. Kiedy spoglądam na zegarek, jestem zaskoczony, że tylko godziny minęło. Nie miałem pojęcia, że ​​seks może być tak … długo. Zdaję sobie sprawę, z pewnym zaniepokojeniem, że oboje są prawdopodobnie bardziej seksualny niż ja. Podoba mi się dużo, ale jestem satiable.

 

Wreszcie, męczyć się na zewnątrz. Jest słodka chwila na końcu, kiedy w trójkę razem leżeć pod kołdrą, z urodziny chłopca w środku. On promieniał. Będę później uzyskać szereg serdeczne podziękowania notatki z niego, mówiąc, że był tak dobry, jak się spodziewał.

„To dla mnie potwierdził, jak bardzo lubię formę żeńską. Gdy masz dwa, to podkreśla, że” mówi mi potem.

N. wydaje się bardzo zadowolony, też. W drodze do domu pieszo, ona mówi, że zaskoczony, jak erotyczne znalazła się całe doświadczenie, szczególnie będąc ze mną. Jestem zaszczycony, że nawrócił ją. Ale czuję się jak chrześcijańskiego misjonarza, który zdaje sobie sprawę, tuż po wielkim ożywieniu-że jest rzeczywiście bardziej Żyda. Nie jestem aż tak gejów jako Myślałem, że jestem. I dalszy zawsze czułem, że może być coś innego tam. Teraz, a nie tylko przez proces eliminacji-jestem uderzyło, jak stanowczo chcę mojego męża.

Jestem wyjechaliśmy nierozliczonych. Nie mogę się doczekać, aby wziąć prysznic. Niestety, jestem bardziej konwencjonalne niż myślałem. W teorii, nie przeszkadza dzielenie się z mężem na popołudnie. W praktyce, byłem wstrząśnięty. I nie nudzi; Byłem przeszkadza.

Mimo to, ja nie zapomnę etykiety. Przesyłam N. uprzejmy podziękowania pamiętać. Jej odpowiedź sugeruje, że chciałaby powtórzyć osiągi. Nie zamierzam na nim. Moje własne urodziny przyjeżdża się i myślę, że chciałbym piękny zegarek.