Stałem się i spojrzał na nich

Stałem się i spojrzał na nich. Wszyscy trzej leżeli na plecach, odrzuconą w tył głowy w przyjemności, najwyraźniej w jakiś błogiego transu. Ich kurki były trudne i delikatnie pulsujący. Zaskakujące było to, aby zobaczyć, że nie kropli precum formowanie na końcach ponownie.

Patrząc w dół na moje ciało znów byłem zafascynowany. Moje piersi stały pełne i dumny, mleko wycieka swobodnie z nich w dół mojego ciała w małych strumyków. I po ich ślad i zauważyłem, jak się teraz rippled przez mój brzuch mięśni. Moja skóra była promienna. Nie mogłem się powstrzymać i prowadził moje ręce na siebie, czując jedwabny miękkość i zauważając, że to po prostu wydawało się idealne.

Śmiejąc się lekko Wiedziałem, że cum pragnęłam tak źle to zrobił i miałem te trzy gorące żołnierzy za to podziękować. Ta myśl i wdzięczność, że był obrzęk we mnie zwrócił moją uwagę z powrotem do nich.
body-1095226_1280
Widziałem, że Walter leżał z otwartymi oczami, powoli głaszcząc jędrne kogut jak on spojrzał na mnie.

„Ty … jesteś tak cholernie piękna … Nie mogę znaleźć słów.” Powiedział cicho. Widziałem jego oczy będą napełniania ze łzami jak on spojrzał na mnie.

Przenoszenie wdziękiem Stałem nad nim, międzystrefowych jego talii patrząc mu w oczy jak łza uciekł każdy, powoli przesuwając się wzdłuż jego przystojnej twarzy.

I ukląkł i usiadłem, cipie odpoczynku na szczycie jego gorącym kogut. Wychodząc z ręką pieścił twarz i delikatnie wziął ją w obie ręce.

„Dlaczego płaczesz?”, Zapytałem cicho, patrząc mu w oczy.

„Bo ja … Nie sądziłem, że jest coś sex telefon tanio-sexokolica24.pl, co naprawdę piękne już na świecie … Nie sądzę, że zasługuję …” powiedział.

Przerywając mu I pochylił się, ruchome ręce do piersi, żeby mnie wspierać, i przyniósł moje usta do jego twarzy i zaczął całując go delikatnie, z miłością. On odpowiedział na mój pocałunek i jego silne ręce przyszedł do mojej talii, osiedlania się delikatnie pocałował.

„Zasługujesz na piękne rzeczy, zasługujesz wiedzieć spokój.” Powiedziałem, i zaczął namiętnie całować go więcej. Czułem go dreszcz pod sobą, jego wielki kogut tarcie mojego clit, powodując mnie jęczeć w usta.

Przenoszenie moje biodra I wyłożone jego ogromny kogut i zsunął się z powrotem na niego, grzebiąc go we mnie. Nasze pocałunki stały się bardziej natarczywe, a jego ręce przyszedł do moich ramionach, spychając moje ciało w górę. Pochylił się i przesunął językiem wokół mojej klatki piersiowej, tuż pod moim lewej piersi. On lizał moje mleko, po szlaku erotycznie, jak jego język śmigały i docierane to jest droga wzdłuż krzywej mojej pełnej cycka. W końcu dotarł do mojego sutka, jego język powodując mnie skomleć przyjemności.

„Bóg, kocham to.” Powiedział tuż przed jego usta zamknięte na mój wyprostowany sutek i zaczął świętowanie na moim mleku, wysysając z moich piersi jak głodującego człowieka. Jego chętni karmienia napełnił mnie tak wiele przyjemności. Dzięki połączeniu stymulacji tego big cock rozciąganie mój łysy cipki jak jechałem go, znalazłem byłem w niebie.