Stałem przy oknie, patrząc na późnym latem krajobraz wyciągniętym poniżej

Stałem przy oknie, patrząc na późnym latem krajobraz wyciągniętym poniżej. Lasy tutaj były tak piękne; mogliby przynieść normalnego człowieka do łez. Nadchodzący upadek spowodowałoby, że piękno ognia w oczach dla wszystkich. Nie było pozostawione we mnie łzy, jednak. I zadumał się nad tym, co przyniósł mi długą drogę do mojego stanu emocji. Śmierć mojej ukochanej żony dziesięć lat wcześniej postawił mnie na ścieżkę autodestrukcji. Jak gdybym się tak daleko i nie zniszczył sobie?
body-1095226_1280
I pociągnął długi łyk ze szklanką whisky i wodą w ręku, mój umysł patrząc wstecz w nocy wystrzał zajęła ją ode mnie. Nie mogłem się zmusić do płaczu nad moją stratą. Ból stał się stały ból w moim życiu, Ache naznaczona bólem tak intensywnym chciałem ją przyłączyć.

„Chad, gra ma zamiar wznowić, jesteś aż anonse dziewczyn czterystu pięćdziesięciu tysięcy dolarów do tej pory. Nie chcesz rolety okraść cię „.

Robert przyjechał za mną cicho. Wiedziałam, że on tam był – jego oddech, Kolonia, że ​​pachniał jak przyszedł z butelki ze statkiem na nim, a niewielkie zmiany ciśnienia powietrza. Wszystko to połączone było powiedzieć, kto stał za mną, zanim jeszcze mówił. To było jak zrobiłem moje życie teraz. I stał się hazardzistą. Żyłem moje życie, biorąc pieniądze od innych.

Tej nocy byłem zaangażowany w grę w klubie lokalnego dżentelmena. To było sto tysięcy dolarów buy-in, odtwarzanie, aż jeden człowiek wygrywa. Nie było dziesięciu mężczyzn, który usiadł przy stole. Cztery poszedł już do domu. Lepsze niż połowa z miliona dolarów na stole zostało ułożone na moim siedzeniu. Byłem czterystu pięćdziesięciu tysięcy dolarów, plus moje wpisowe pięćset anonse dziewczyn pięćdziesiąt tysięcy dolarów.

Dziś wieczorem gra była no-limit Texas Hold’em. Byłem rozbawiony tej grze; Losy można wygrać lub utracone na jednej dłoni. I podszedł do stołu i wziął moje miejsce. Sprzedawca, bardzo słodkie niebieskie oczy, blond w bielizna zaczęła mieszać karty. Dwie kompletne tasuje obserwowani przez rozpraszanie kart na stole. Następnie zebrać je w stos i usunąć pierwszą kartę.

Krupier przesuwać dwóch kart każdego gracza po jednym na raz. Nie dotykaj moich kart. Czekałem w ciszy. Licytacja rozpoczęła się Robert, „Pięć tysięcy.” To była zdrowa część dwadzieścia pięć tysięcy opuścił.

Daniel nazwał swój zakład, a pozostałe złożone. Byłem w zeszłym postawić. „Podnoszenie do dziesięciu tysięcy,” powiedziałam po zrobieniu okiem na parę trójek miałem w ręku. Oczy Roberta zapalił się, a ja wiedziałem sexrandki swoje następne słowa zanim mógł je wypowiedzieć.

„Wszystko w.”

Nie ruszał się, zmienić mój oddech w jakikolwiek sposób. Robert grał lekkomyślnie całą noc. Miał duże zakłady, starając się nadrobić swoje straty. Daniel pokryte go i odwrócił się do mnie. Zerknęłam na stosie Daniela żetonów, a nie, że muszę. Wiedziałem dokładnie, ile miał. „Podbij sto dwadzieścia pięć tysięcy.”

Daniel składana jak domek z kart. Odwrócił się w jego kart i usiadł z powrotem.

„Re-buy!” Robert zawołał.

„Przykro mi, proszę pana, ale sexrandki zasady dom nie pozwalają na re-buy podczas rozdania”, powiedział dealer z uprzejmym uśmiechem na twarzy.

„Ja go objąć.” Powiedziałem cicho, kiedy wsunął stos żetonów do sprzedawcy.

Ładna blondynka odliczany żetony i przekazał je do Roberta. „Uwaga dla domu, Robert Crenshaw zaciągnęła dług do Chadwick Evenstar. Wszystkie długi muszą być rozliczone na koniec gry. Niezastosowanie się do rozliczenia spowoduje zakazu członka z dalszego dopuszczenia do klubu. „