Robert od razu wsunął nowe żetony do puli

„Zrozumiałem,” odpowiedział oboje w tym samym czasie.

Robert od razu wsunął nowe żetony do puli „, zadzwoń!”

Sprzedawca wyciągnął rękę i obrócił nasze karty odkryte. Był to wszystko; nie więcej zakładów mogły być wykonane. Karty Roberts były okazuje się być asa i króla karo. Widziałam go próbuje dowiedzieć szanse sex randki na wygraną. Miał mniej więcej o pięćdziesiąt pięćdziesiąt strzał.
body-1130559_1920
Krupier następnie wziął trzy pierwsze karty z talii i ustawić je na bok. Następne trzy że odwrócone i umieszczone w środku stołu po jednym na raz. As trefl została po raz pierwszy zastosowaną przez asa pik. Robert miał trójkę Jego okrzyk zachwytu została rozbita, gdy był w połowie głos trzecia karta trzech klubów. Dodano do mojego parę czerwonych trójkami, a parę asów na płycie miałem fulla.

Wiedział, że jest w poważnych tarapatach w tym czasie. Miał tylko kilka kart, które mogłyby mu pomóc. Innym Ace dałby mu karetę. Król da mu większą fulla. Jeśli ostatnie dwie karty stało się parę mógłby uzyskać większy fulla. Jego szanse nie wyglądają dobrze. I nawet nie zareagował. Gra była na emocje i każdy chciał mi zdradzić. Ale wtedy, to był kim jestem, emocji łuskę. Jestem człowiekiem, sex randki który nie dawał miłość, z obawy przed utratą.

Krupier spalił inną kartę i położyć następną twarzą do góry na stole. To był królem. Robert wrzasnął na całe gardło. Miał teraz rękę zasilania. Widział dwieście siedemdziesiąt pięć tysięcy w puli w dłoniach. W myślach już liczenie go. Siedziałem jak kamień, czekając na swój los, aby poradzić sobie następną kartę.

Krupier z lekkim uśmiechem przeprosin w moim kierunku spalone następną kartę. Ostateczna karta była w ręku. Z powolnością, że wydawało się wieki. Poruszyła go na środku stołu. Jak się okazało w ciągu Słyszałem inni na westchnieniem stołowego. Było to trzy pik; Miałem karetę.

Głośny trzask po drugiej stronie stołu była pierwsza rzecz, jaką zareagował, ponieważ zaczął ręka. Spojrzałem zobaczyć Roberta na kolana, łzy spływały mu po twarzy.

Przez interkom klubu głos PIT szefa mówił wyraźnie: „Będziemy sobie przerwę dwadzieścia minut, aby dać czas na Roberta uregulować swój dług z Chadwick.”

Oboje byliśmy doprowadziło do salonie sex randki, gdzie podszedł do okna. Tam, w świecie zostawiłem za sobą, drzewa moja żona tak umiłował stał wysoki. Drzewa zostały czekając na zmiany jesienią, że przyniesie ogniste kolory do swoich liści. Jak Pragnąłem być częścią tego świata ponownie. I pined trzymać ją w ramionach i poczuć zapach jej piękny kasztanowych włosach. Będziemy chodzić w parze za pośrednictwem tych samych lasów i oddychać świeżym powietrzem upadku z obietnicą śniegu w jego głębi.

Robert odchrząknął za mną „, Czad, nie mam pieniędzy. Jeszcze nie. Czy możesz dać mi kilka dni, aby ją razem? ”

„Znasz zasady klubu – dług musi być zapłacona w całości przed wyjazdem lub kontrakt za towary lub usługi uzgodnione. Obietnice pieniądze mają być wypłacone w terminie późniejszym nie są dopuszczalne. Dlaczego grasz pieniędzy nie trzeba. ”

„Znasz mnie od lat, człowieku, proszę. Moja firma się rozpada; gospodarka uderzył mnie mocno. Miałem nadzieję wygrać wystarczy pompa trochę życia z powrotem do mojej firmy. ”

„Skąd pochodzą z sex randki pierwszej setki tysięcy?”

„Pożyczyłam go przed moim domem.”

„Jak masz zamiar na wymyślanie z pieniędzmi?”

„Nie wiem – może Barbary rodzice wypożyczy go do mnie.”

„To nie wystarczy, Bob, muszę gwarancji zapłaty, nie maybes”.

„Nie mam nic lewo tyle warta, może z wyjątkiem Barbara”.