Pochylił się i chwycił mnie w pasie

Pochylił się i chwycił mnie w pasie. Kyle wyciągnął do mnie i zmusiła mnie do zginać pod koniec jego łóżku.

„O kurwa, kocham ten gorący tyłek … Uwielbiam oglądać można chodzić … mam zamiar kochać to.” Powiedział, zaczął klapsy w dupę, padający lawinę klapsów na nim. „Ty, kurwa, kurwa, złośliwiec … ty … ty jesteś dziwka tak cholernie brzydki i cały czas mi się, że jesteś aniołem. Twój pieprzony succubus jesteś dziwka „.

 

Płakałam przez czas się zatrzymał, ale były to łzy bólu i ekstremalnej przyjemności.

Kiedy Kyle ukląkł za mną i uderzył wielki kogut w moim cunt mokrej i chętnych z przyjemności wrzasnąłem. Brał mocno uchwycić moje włosy i zaczął walić mnie. Pociągnął mnie za włosy, używając go jak jeździec używa lejce. Czując jego potężne ciało trzaskając mnie, jego biodra kruszenia mnie do dna łóżka, miał mnie wołającego orgazmu. Czułem, jak moje piersi squirting znowu, moja cipka zalania całej jego kogut i dolnej części ciała. Krzyczał jak człowiek, którego cała racją bytu było mnie wydymać … pieprzyć mnie i zrzucić tyle cum, jak mógł do mnie. Kurwa podobało … więcej niż mógłbym opisać.

Gdy szarpnął mnie, puścił moją głowę i chwycił moje cycki, używając trzymać mnie na niego to mnie cum ponownie. Chwycił moje sutki, ich dojenie. Byłem rozpylanie mleko całym łóżku.

„Cholera, że ​​jest gorąco, moja mała krowa … kurwa patrzeć na Ciebie … Chcę cię pieprzyć tak na zawsze!” Krzyknął. Nie mogłem przestać Cumming, miałem jeden potężny orgazm po drugim. Rzucił w moją wielokrotnie, boleśnie ściskając moje sutki moje cycki i korzystania z jego treści serca.

Stał się nagle, przynosząc mi się z nim i rzucił mnie twarzą w dół na łóżku, przed skokiem na mnie. Jego potężne ciało przypięte mnie tam.

„Rozwiń ośle policzki suko.” Warknął, kładąc nacisk na jego polecenie, gryząc moje ramię.