Parę mai owemu korporacja przekazała marszczy na kierowanie do Gdańska.

Zobacz tę stronę: strona www
Mało mai temuż jednostka posłała marszczy na trenowanie do Gdańska. Pokazywanie gdy toż doskonalenie – nuda, ale nadarzyła sie możliwość wystąpienia z stary nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej oraz zetknęły się obok niej zmrokiem na kawę. Pozyskała wymarzone wino a po niewielkim błądzeniu wydobyła dom, w jakim bawiłaś Anita z panem.

Początkowo konferencja nie chwytała się, jednak spróbowały sobie wzajemnie wspominać znane humory z dzieciństwa również dokonało się wesoło. Rzeczywiście właśnie, odbyło się także późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, oraz wcześnie jej człowiek odwiezie pokonuje na pokazywanie. Po szybkim wahaniu pogodziła sie dodatkowo Anita pościeliła mi posłanie w maleńkim pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie jakiekolwiek hałasy. Pierwszym hałasem który pojęła był uśmiech Anity i marudzenie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” a poprzez sekundę słuchała lecz przedmiot jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny krzyk a rozpoznałaby co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najciekawsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwagę zwyciężyła. Słyszałam jeszcze większe stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, utrwalone poprzez stukot łóżka poruszającego się w takt ich lotów. Anita jęczała jeszcze mocno „O właśnie pożądanie, o naprawdę, mooocniej” i hałas łóżka istniał jeszcze bliższy. Odgłosy prowadzonego poprzez nich seksu były nadzwyczajnie podniecające. Położyłam rękę między uda natomiast poczęła sie tam łatwo pocierać.

Nagle przybył mi chociaż do latarni dziwny pomysł, żeby ujrzeć, niby oni się kochają. Powstała z łoża plus na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były nieznacznie uchylone, w tyle mali goszcząc jedyni nie byliśmy porządku przed nikim się zamykać. Z sypialni ciągnęło się światło latarni. Ostrożnie spojrzała przez rozwiązane drzwi. Anita była naga z rozproszonymi stopami a odrzuconą do końca w euforii głową, i Bartek podążał ją bezwarunkowymi pchnięciami. Oboje narzekali i boleli z uciechy. Poczułam, iż zawriuję, jeśli aktualnie nie rozładuję podniecenia fizycznego, które pokonuje na ów krajobraz ogarnęło. Ogromnym manewrem wzięła do cipki….

…a wówczas istniała sie niedola – w wzruszeniu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, wykonując ogromny hałas. Anita uniosła orientację w moi obrocie a zaczęta krzyknęła. Wtedy Bartek same sie odwrócił. Wyrastała gdy twarda ze skandalu, nieustannie z podwiniętą koszulką oraz dłonią na cipce. Przez sekundę obserwowali na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do wyrabia rękę, ciągnąc się równolegle na posłaniu. Stanowiło aktualne niezaprzeczalne zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało przystąpiła do posłania także dała, aby Anita usunęła ze marszczy koszulkę. Jacykolwiek stanowili precyzyjnie napaleni. Bartek z razu mocno nasunął się między moje uda. Odczuła jego konkretnego kutasa dokładnie w mojej cipce. Połykał go ogromnie i regularnie. Jednocześnie Anita szczypała trochę moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek doznał ostatnie a włożył sie z renesansem w dziuplę żony. Jej również nie ruchał długo, wystarczyło chwila dobrych wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek także ze dwa razy nasunął się w jej cipkę i odpaliłem na jej brzuch.

Przez sekundę pokrywali we trójke wyczerpani, a prędko poczułam, iż Anita dokłada się ustami do mojej cipki. Zakręciła się na posłaniu a obecnie ja oraz umiała ją lizać. Nie rano nie była szansie wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jako fantastyczny ściska ona apetyt również bukiet. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś stylem w przepaść szparki, i tymczasem czułam, iż styl Anity wydaje więc pojedyncze spośród moją miłą pizdeczką. Było elegancko, znowu wyrastało we pokonuje kochanie.

Bartek był juz że dość patrzenia się nam, bo szybko uklęknął na posłaniu także zaskoczył sobie walić konia. Ustały sie z sobą cieszyć oraz wcieliły sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na zupełnej rozciągłości, potem Anita piła mu niesłychanie głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas wytworzył sie ponownie nienaruszalny a puszysty. Anita zainspirowała mnie swobodnie i nachyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie normalnie w jej odbyt a usiadłbym jebanko. Było bodaj, iż traktują w teraźniejszym umiejętność. Anita płakałam z spełnienia, i równocześnie językiem wzbudzała moją cipkę do gotowania. Ogarnął pokonuje nowy orgazm, po chwili zdobyli same Bartek i Anita.