„Otwórz usta” rozkazał

Nagle wspiął się do mnie i złapał mnie za włosy, ciągnąc mnie o spowodowanie mi uklęknąć przed nim. Trzymał mnie za włosy mocno i boleśnie, odchylając głowę do tyłu, więc mogłem patrzeć na niego. Nasze oczy spotkały się i to, co zobaczyłem wykonane cipie wytrysk i dał mi ukłucie strachu, w tym samym czasie. Kyle wyglądał jak wcielenie, pożądanie czystej prosty pożądania.

„Otwórz usta” rozkazał.

Rozstałem moje usta, wciąż wpatrując się w jego oczy. Bez wahania uderzył jego twardy 8 „kogut w moim gardle, chwycił mnie fakbuk.pl za głowę obiema rękami i zaczął twarz cholernie mnie. Jego miednica została rozbijając na mojej twarzy jak on brutalnie zgwałcił moje usta. I ledwie oddech i słychać go chrząkanie od jego wysiłku. I przyniósł mi ręce na udach, jak on pieprzył usta, przesuwając je wokół jego ciała i do jego osła, osłaniając go.

couple-731890_1280

„Och, tak … chcesz się ty mały … Ty usta pieprzona suka kurwa gorący … Chciałem pieprzyć twoją słodką japoński cunt od raz pierwszy zobaczyłem ty … tak słodkie i niewinne spojrzenie .. . ale jesteś kurwa na sercu … kurwa kurwa dziwka. „jęknął się niemal w gniewie, wali mnie po twarzy, aż z jednym potężnym pchnięciem pochowany jego kogut do gardła. Trzymał mnie tam, jak strzela liny po gorącej liny spermy głęboko w gardle.

Po swoim orgazmie puścił moją głowę i upadłem do tyłu na podłodze, z trudem łapiąc powietrze jego zacięta twarz kurwa seks anosne-dyskretnelaski.pl nie odmówiono mi. W tym samym czasie, choć czułam siłę napływające do mnie.

Kyle stał przede mną, oddychanie i pocenie się, jakby właśnie przebiegł maraton. Jego kogut był jeszcze twardy jak skała. Patrzył na mnie r przed nim. Byłem nagi, wrażliwe, i złapać powietrza siebie.