Odwróciłem się i zobaczyłem Vadima

Odwróciłem się i zobaczyłem Vadima. Albo w ogóle, nie mówiąc już, że po cichu wstał i poszedł z nim na sali. Idąc korytarzem w stronę wyjścia na ulicę, Vadim nagle zatrzymał się przed drzwiami wyjścia awaryjnego i powiedział:
sexy-918424_1280
– Lubisz konkurencję?

– Bardzo – powiedziałam – A nawet więcej niż się spodziewałem … ma …

– Więc możemy kontynuować i zakończyć pracę? Albo po prostu skończy? – Vadim uśmiechnął.

Biorąc pod uwagę tematykę i atmosferę imprezy, takie pogardy żarty były w porządku rzeczy i nie powoduje żadnych negatywnych emocji. Wręcz przeciwnie, mój umysł zwrócił mi pijana wyłącznie fantazje seksualne seks anonse i cipki wilgotne i zdradliwe, pochlebne fantazje, wyłączyć mózg od wszelkich racjonalnych myśli.

Spojrzałem w oczy Vadim, a potem spojrzał w dół i zobaczył jeszcze, natyanuvshuyusya sukienne spodnie latać, posiadanych przez ręce.

– Zaaa …. W ciągu … – odparłem.

Vadim, rozumiejąc moją odpowiedź w mojej zgody, pociągnął mnie przez wyjście awaryjne drzwi, a potem po schodach na kilka przęseł. Na klatce schodowej było ciemno, tylko kilka schodów pokryte obszar światła padającego z ulicy przez okno. Żaden z którego nie mówiąc zaczęliśmy go całować seks anonse. Jego dłoń wsunął pod moją sukienkę, a jego ręka mocno uścisnął moją cipkę. Na dość wydechu Vadim, zdałem sobie sprawę, że czuł, że, zgodnie z oczekiwaniami, a to jest gorące i dość mokre cipki. Potem delikatnie popchnął na moich ramionach, a ja od razu wiedziałem, co chciał, uklękła i rozpięła mu spodnie. Co wyskoczyła mi powitać, byłam zafascynowana, jego kogut spełnił wszystkie moje fantazje i oczekiwania … nie zmuszając się do długo czekać, spędziłem nad ramieniem penisa obnażone głową i delikatnie, ale jednocześnie szybko połknął ją tak głęboko, jak mogła.

Obciąganie miesza mnie tak bardzo, że dreszcze biegali od pięty do góry i do tyłu. Wystarczy wymusić moje podniecenie dał więcej fakt, że jest to pierwszy nowy członek we wszystkich latach życia małżeńskiego. Wtedy przypomniałem sobie słowa rozstanie z mężem przed kortorativom – „Rock na pełny” … dobrze, że chciał … pobłogosławił … ale ja konsystencji! Oczywiście fakt, że mój mąż powiedział, że to na poważnie, nie mogłem myśleć … Ale w tej chwili, gdy usta pełne chodził silnego męskiego członka i shampusik wina krzycząc: „Chodź!” W mojej głowie www sex, tak naprawdę nie chcą lub myśli jakie granice przyzwoitości i wierności … Po prostu do bani!

Po kilku minutach namiętnego blow job, Vadim wziął mnie na kolana i patrzył na parapecie, podciągnął moją sukienkę prawie do łopatek. Po ściągając moje rajstopy z szortami, on przesunął dłonią po jej cipki i wsunął palec w nim … potem dwa …

– Nie wolno torturować. Chodź. – Jęknęłam.

Vadim odchylił się do mnie i delikatnie pocałował ją w szyję, a następnie do oka. Dreszcz przebiegł moje ciało, a potem poczuła jego kogut powoli pogrąża mnie. To była ostatnia kropla – Skończyłem. Po udzieleniu mi trochę oddechu, on nadal poruszać się we mnie, stopniowo zwiększając tempo. Kilka minut później usłyszałem zapytał cicho:

– Gdzie?

I zrozumiałem, co miał, i od razu powiedział:

– Jest możliwe, aby mnie.

I w pewnym momencie poczułem się silny strumień napełnia mnie. Tu objęło drugi orgazm.

Pewnego piątkowego wieczoru była moja żona i ja spędzać weekendy w kraju, podpiec kebaby, popijając brandy i fuck wzajemnie … A jak myśli zbliżyły się do końca dnia, nawet w czasie zbiorów był bardzo mały www sex, a droga do ogrodu prawie 50 km, to wszystko było zrobione w pośpiechu iz entuzjazmem godnym uwagi. A o siódmej wciąż wybuchł w mieście, więc uciekł z bardzo chętny i na pierwszych zasadzki „possums” z pasiastych kije, widziałem, że sam mnie machając kijem. Kątem oka spojrzałem na prędkościomierz – 140 …. gdy jest to dozwolone – 90 … … I został zatrzymany w metrach 50i przez policjantów.