Obserwując jego twarz skąpaną przyjemności

Obserwując jego twarz skąpaną przyjemności jak przyszedł Widziałem to zrelaksować się i upadł na mnie. Jego oczy i zamknięty, a jego twarz była wreszcie spokojny i zrelaksowany. On miał uśmiech na jego twarzy. Leżałem tam pod nim, jego kogut nadal głęboko we mnie i pocałowała go w policzek cicho.

Czułem się tak silny … tak pełne mocy. Moje ciało było dosłownie mrowienie energii. Trzymając mnie za rękę, aby go zbadać byłem zaskoczony, aby zobaczyć, co wyglądało jak małe zespoły z złote światło krąży w moich żyłach.

Delikatnie, ale bez wysiłku w ogóle, I zsunął wyczerpane ciało Kyle’a ode mnie. Przejechałem go z arkusza i podszedł do lustra.

 

Byłem zszokowany tym, co tam zobaczyłem. Nigdy w życiu miał kiedyś wyglądały tak dobrze. Moje piersi były tak pełne i dumny, nieskazitelna skóra i tryskający zdrowiem. Moje oczy były jasne i błyszczące z życiem. Odwróciłem się i powoli badane szczegółowo. Nie mogłem uwierzyć, jak moje ciało całkowicie idealne wyglądało. Moje włosy były tej samej długości, ale wydawało się, że własne światło promieniujące.

Włączanie i widząc moje zrujnowane ubrania odrzucane na bok mnie uśmiech. Wow, Kyle może być dzikie dużo, niż sobie wyobrażałem. Mam nadzieję, że nie czuje się źle za to, co zrobiliśmy. Zrobiłem wszystko, aby upewnić się, wiedział, że to, co chciałem.

Widziałem nóż i zdecydowałem, że chcę na to patrzeć mam szok mojego życia. Leciał do mojej strony z prędkością mojej myśli. Prawie upuszczenie go w szoku, że ledwo nie. Ustawić go na biurku i spojrzał na Kyle’a.