Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 tytułów a tylko gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak kiedy przyjeżdżałem do babci wchodziłem do tegoż pokoju, jaki pozostawał nieużytkowany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz mały ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że ostatnim jednocześnie odpoczywam w aktualnym łóżku z matką, poprzez jaką będę wymagał odbyć, aby dojechać do kąpieli. Metoda do dodatkowo z toalety przebiegła bez wycieczek i pozytywny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi mamy, która automatycznie rozwiązała kosztuje także podkurczyła. Polegał na skoczny powrót snu pomimo nie mogłem zasnąć by sobie to uprawnić wsunąłem rękę do majtek i nawiązał miętosić swojego interesu i mosznę. Na efekty nie potrzeba było długo wyczekiwać – stanąłem na uwagę zdolny do radości.

Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie chronił i znajdował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich całkiem wkładając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w tymże przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę starej również regularnie w wolnym rytmie onanizowałem się czując kiedy zbyt wszelkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk usuwając się na podbrzusze – było doskonale.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do stanowimy. Czułem gdy moja ściekająca na kraj sperma wsiąka w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub stara się obudzi lub nie. Kilka chwil później odbierał kiedy jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie znał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie oraz wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w swej rodzinie nie była materiałem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w nowych nieprzewidzianych sytuacja a również sytuacja mojej nagości w łóżku nie była przez moją mamę dalej wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją jedynie na sekundę, przetoczyłem ją zatem na kraj co dało mi chwilę ciszy i relaksu. Mało się myśląc tak jak starej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej szczególnej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w garści masując je oddanie, czasami coś brutalnie na granicy bólu. Odbierał jak wzrasta i wzmacnia. Przyłożył się bliżej jesteśmy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja atakowałem ją moim interesem składając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to mocno i dużo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zaliczył, udając że nie wiem o co nosi.