No cholera, dla niemowląt. To kogut, a ty już tyłek pieprzona

„O cholera!” Tasha skarżył.

„No cholera, dla niemowląt. To kogut, a ty już tyłek pieprzona. Cóż, to jest popieprzone. Trzymaj się na przejażdżkę. „On następnie dać Tasha długich uderzeń stały w jej napięty dupku gorąco.
body-1095225_1280
Kiedy zbudowano jego kulminacji, zaczęła zepchnięcie. Dał jej jeszcze cztery twarde pchnięć, posadzone jego kogut głęboko w trzewiach i napełniła ją cum.

Mała niebieska pigułka działa dobrze. Wystarczy minutę lub tak moczenie w dupie Tashy, Henry zaczął gładzić ponownie.

Tasha odpowiedziała na jego pchnięć i zepchnięte do spełnienia każdego z nich. Henry i Tasha młotkiem sobą, dopóki każdy z nich miał inną orgazm.

Potem upadł z Henrym wciąż pochowany w młodym napięty tyłek Tashy. Zasnęli podpięty razem jak psy w ogniu.

Nazajutrz wczesnym rankiem, Henry obudził się Tasha poruszając się pod nim. Jego kogut był jeszcze w jej tyłek, choć miękkie. Wyciągnął i zjechał jej plecy.

„ZAWDZIĘCZAĆ! To boli! „Tasha zawył jak Henry wyciągnął kogut z jej tyłek. „To boli bardziej wyciągnąć niż to miało miejsce podczas pierwszego umieścić go we mnie.”

Lube, że tak starannie zapakowane w jej tyłek musi być wchłaniane, jej zwieracz wrócił do swojej normalnie napięty stanie, a jego penis był częściowo tkwi w dupie Tashy. Klepiąc jej tyłek, zachichotał i powiedział jej. „Myślę, że nie powinno tam zostawiłem mój kogut w dupę przez całą noc.”

„Ale to było baaaardzo miło tam.” Ona nieśmiało się uśmiechnął.

Z swat na jej tyłek, Henry powiedział jej. „Idź wziąć prysznic, kochanie.”

Uśmiechając się szeroko, Tasha truchtem do łazienki.

Jak Tasha wyszedł z prysznicem, Henry poklepał jej nagi tyłek mokry. Tasha zatrzymał się i uśmiechnął się do Henry’ego. Dotarło do niej, dlaczego jej matka w nocy przed poklepał jej tyłek. Jej matka musiała wiedzieć, że miał stracić dziewictwo jej tyłek. Wiedziała, że ​​jej córka była o się jej pierwszy butt fucking. Tasha ubrany i dołączył do Henry’ego, który poszedł do kuchni, żeby zrobić jej śniadanie.

Henry przytulił i pocałował ją czule, zanim powiedział. „Ty zakończeniu lekcji. Wszystkie twoje otwory zostały wykorzystane i wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć teraz o seksie i kochać. Dostać się na pigułki lub użyć innego zabezpieczenia, aby uniknąć wyeliminowane przez jakiegoś liceum oaf „.

Pozornie jako po myśli Henry dodał. „Proszę matka zatrzymać się na dzień lub dwa. Musimy porozmawiać.”

W ciągu miesiąca, Helen nie tylko odbiera częste odświeżających lekcji, stała się dziewczyną Henry’ego. Tasha i cukierki, że to dziwne, że dwie osoby „stare” działali bardziej napalonych nastolatków niż u dorosłych w średnim wieku.