Jak uspokoił jego biodra i chwycił mnie za włosy, ja zdjął penisa

Jak uspokoił jego biodra i chwycił mnie za włosy, ja zdjął penisa. Przyciągnął mnie do pozycji stojącej i ssać mojego fiuta w ustach. On pokiwał kilka razy, a potem wstał. Już miałem narzekać, kiedy zauważył, że okno Dave zabawek coraz. Mike chwycił lube analny i wycisnęła ją na palcach przed trzymać go go w dupę. Potem wyciągnął i umieścić więcej na rękę i obrócił mnie i popchnął go w dupę. Sięgnął i złapał mojego fiuta z jego jednej strony i pogłaskała mnie powolna i trudna, a drugą, on pieprzył mnie w dupę palec powoli i ciężko. Mike zatrzymał się i wrócił do pudełka do chwycił średnich wtyczki odbytu. Mike padł na kolana i zaczął ssać ponownie, podczas gdy on bardzo powoli pchnął wtyczkę w dupę.

 

Jak jęknął i szarpnął w tył iw przód, aby uzyskać wtyczkę iz powrotem, aby mój kutas w. Mike wstał, wsunął język w moich ustach, zanim ciągnąc mnie na niego. Całowaliśmy się przez chwilę, jak podniósł nogi prosto do góry i manewrować mojego penisa do dupy. I pchnął do przodu w dupie tak jak on wyciągnął na wtyczce w dupie. Jak wyciągnąłem, pchnął w pocieranie wtyczkę wbrew mojej prostaty. Jego tyłek czuł absolutnie niesamowite. I był już naprawdę blisko do dmuchania i Mike mógł powiedzieć i zaostrzone jego zwieracza. Myślałem, że będzie zgrać mojego kutasa jak uderzył w i.
Jak moje kule rozpoczął mrowienie, ja przyspieszył tempo i strzela jego obciążenia na brzuchu. Że to zrobił i wypełniłem swój tyłek z mojej spermy.
I upadł na niego jak on przetarł moje plecy, zanim wyciągniesz wtyczkę analny z mojego tyłka. Jak my cock zmiękczona i wymknął się, Mike powiedział: „Hej, powinniśmy dostać rzeczy Dave’a z powrotem i sprawdzić na nim. Pewnie nadal przytomność ale jego tyłek jest chyba jeszcze zdrętwiałe. „Busted!
Więc po szybkim umyć wtyczki i rzeczy Dave’a, korytarzem my truchtem i yep, nadal przytomność zimno i yep, lube analny był jeszcze powłoka, że ​​wkrótce będzie dobrze wykorzystane tyłek.