„Hej, spójrz na to

„Hej, spójrz na to!” Paweł zawołał, odkrywając to, co uważał za szczyt małej kuli o średnicy siedmiu cali. Kari ukląkł na ziemi obok niego i dwóch umieścić głowami nad depresją Paweł kopania. „Myślę, że może znaleźć jednego.”

Para pracuje na północnym końcu Kopiec pogrzebu dołu. Spędzili pięć tygodni powoli usunięcie warstwy brudu nadzieję znaleźć, że kopiec przedłużone dalej niż pierwotnie odwzorowane. Zastosowanie georadar dał wskazówkę, że coś warte kopania.

„Wezmę kamerę i taśmę,” Kari odpowiedział. „Musimy udokumentować prawidłowo.” Ona dała mu buziaka w czoło. „Dobra robota Paul David! Możesz zrobić przyzwoitą naukowca jeszcze. ”

body-1130559_1920

Ona wstała i wspiął się z zadaszonym dołu, dośrodkował witrynę do namiotu katalogowania. Wróciła z cyfrowego aparatu fotograficznego i środek taśmy stalowej, które będą wykorzystywane, aby wskazać dokładnie, gdzie został odkryty najnowszy kuli. Kilka innych zespołów usłyszał zamieszanie i wspiął się z własnych wykopów patrzeć na nowe odkrycia. Po pewnym czasie wrócili do kopania. Pozostałe zespoły znaleźli kule przed i nie byli pod wrażeniem dłużej. Sfera ta nie wydaje się mieć jakiegokolwiek znaczenia.

Paweł i Kari po kolei powoli golenia brud wokół kuli, aż górna trzecia była narażona. „Jest jeszcze coś tutaj”, szepnął Kari, gdy próbował wystawiać więcej sfery i znaleźć jego części brakuje. „Get sat telefon i laptopa.” Paul poczuł, że jego puls przyspieszy tonem głosu i pilności w jego partnera. Zerwał się z dołu i do namiotu przerywana katalogowania, wracając z IBM ThinkPad i telefon satelitarny, że łączą ich do Eschelmann i Lowe. Kari stuknął kilka klawiszy na klawiaturze i trzech tysięcy mil, inny laptop ćwierkały i ćwierkały, aby zwrócić uwagę na nikogo w pobliżu.

„Dzień dobry, Kari, to zawsze przyjemność otrzymać telefon od Ciebie. Musisz mieć coś wyjątkowego, aby zadzwonić w godzinach kopania, „uśmiechnął się Wayne Eschelmann. Reputacja Kari McCoy za to, że wszystkie firmy był zasłużony.

„Myślę, że mamy coś pokazać” ogłoszenia kobiet-dojrzałekobiety.com.pl, uśmiechnęła się w potwierdzeniu.

„Zobacz”. Podeszła do laptopa do miejsca pracy, dostosowując go, aż kula wypełniona ekran. Co stało się jasne, że nie była to kula. To był kamień bransoletka wykonana z kuli i miał ostatni użytkownik jeszcze nieco załączeniu.

„Czy to, co myślę, że jest?” Wayne szepnął ochryple. Kari nie odpowiedziała, odwróciła aparat do twarzy i skinął głową, szerokim uśmiechem podzielenie jej twarz. „Będę tam od niedzieli wieczorem. Przyniosę zimne piwo i inne gadżety. Nikomu nie mówili. Chcę to być niespodzianka. Czy ktoś jeszcze wie? ”

Pokręciła głową, ale podniósł palec. Ona cukrem aparat do jej partnera kopać.

„Paul David, nie? Od Whitney, Nebraska, prawda? „Zapytał twarz na komputerze.